My sme skladovo.sk

We take care of everything — brakes, tires, oil changes — all your auto repair needs.

Staviame sklady po celom Slovensku s kvalitným konfigurátorom skladu na stránke, kde získate predstavu ako bude váš budúci sklad vypadať a predbežnú cenu. Staviame sklady už 8 rokov. Začali sme v Nemecku ako spoločnosť Werkhallenbau a teraz sa rozširujeme na Slovensko ako tým 6 ľudí s názvom Skladovo. Zameriavame sa hlavne na výstavbu malých a stredných stavieb. Výstavba sa realizuje z oceľovej konštrukcie a sendvičových panelov v rôznych variáciách a tvarov kompletne hotová na kľúč.

Zameriavame sa na malé a stredne veľké sklady, ktoré sa môžu využiť naozaj na rôznu činnosť. Všade, kde sa len pozriete vidíte stavby zo sendvičových panelov ako napríklad Tescá, Lídle, Kauflandy, preiemyselné parky a zóny, sklady, garáže, prístavby, autoservisy, predajne, haly, mraziarenske a poľnohospodárske haly, všetky tieto moderné stavby sú z PUR alebo PIR panelov, ktoré majú výborné izolačné vlastnosti a dlhú životnosť nad 60 rokov.

2007: S nemeckým spoločníkom Stéphane Dupeyre začíname spoločne stavať montované sklady, oceľové konštrukcie
po Nemecku ako firma s názvom Werkhallenbau.de

2012: Založenie firmy EWA stav, s.r.o. so sídlom v Oravskej Porube. Stavebná činnosť v Nemecku a na Slovensku.

2015: Do firmy EWA stav, s.r.o. nastupuje nový obchodní manažér, brat konateľa. S jeho príchodom sa zavádza nová obchodná stratégia a nákup novej techniky. Firma vďaka tomu odštartuje veľký rozvoj výstavby montovaných stavieb v Nemecku spolu s Stéphane Dupeyre z Werkhallenbau.de

2017: Prenajatie si priestorov v Dolnom Kubíne na výrobu oceľových konštrukcií a nová spolupráca EWA stav,s.r.o. s firmou I – TRADING,s.r.o.. Vytvorenie spoločného týmu Skladovo, ktorý pozostáva z troch spoločníkov a 6 zamestnancov.

Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu. Prežil nielen päť storočí, ale aj skok do elektronickej sadzby, a pritom zostal v podstate nezmenený. Spopularizovaný bol v 60-tych rokoch 20.storočia, vydaním hárkov Letraset, ktoré obsahovali pasáže Lorem Ipsum, a neskôr aj publikačným softvérom ako Aldus PageMaker, ktorý obsahoval verzie Lorem Ipsum.

0ks
Your Content Goes Here
0ks
Your Content Goes Here
0ks
Your Content Goes Here

Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu.

Button Text

Značky s ktorými pracujeme